FOR BEAUTY 2021

Dne 8.-9. 10. 2021 jsme se zúčastnili dlouholetého profesionálního veletrhu FOR BEAUTY v Praze. Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, péči o vlasy, vybavení kosmetických salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Dále se zaměřuje na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.

Naše firma Nuovo Therapy zde představila fotobiomodulační přístroje, které velmi efektivně pomáhají s kožními problémy, mají anti-aging efekt a přispívají nejen ke krásné a zdravé pokožce, ale i k lepšímu sportovnímu výkonu, hormonálnímu zdraví nebo k lepšímu a kvalitnějšímu spánku. Na výstavní ploše jsme představili fotobiomodulační panely, a to malý a přenosný RD500,  který je vhodný například do kosmetických studií, jeho modrá verze RD500 Blue, která je přímo určena k dermatologickému použití, větší panel RD1500 vhodný k terapii o širším záběru, ideální například do masérských a fyzioterapeutických center a největší panel RD6000, který obsahuje 1200 LED čipů a je určený k terapii celého těla. Tento panel je také největším a nejsilnějším modelem na trhu. Dále jsme představili celotělové fotobiomodulační lůžko Nuovo LED Bed s červeným a blízkým infračerveným LED zářením, které vyhrálo předchozí ročník veletrhu zlatý pohár Interbeauty.

Tímto bychom chtěli velice poděkovat všem zúčastněným a těm, kteří nás přišli podpořit, pozdravit a dozvědět se o naší firmě více informací. Velké díky patří také personálu z kosmetického centra Aesthete Praha, kteří nás navštívili a šířili vlastní zkušenosti s panely ostatním návštěvníkům veletrhu.