Terapie na pobočce

Zajímá vás světelná terapie a chcete si ji vyzkoušet? Jsou pro vás pořizovací náklady produktů příliš vysoké? Využít můžete také možnosti terapie. Našim klientům poskytujeme možnost jednotlivých terapií přímo u nás na pobočce v Brně. Využít můžete panely RD 6000 a nebo naše fotobiomodulační celotělové lůžko Nuovo LED Bed. Terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie a je také výborným dárkem pro vaše blízké.

 

 

 

Přidejte se k našim spokojeným klientům z řad sportovců, atletů, terapeutů a využijte možnosti vyzkoušet si světelnou terapii. V rámci návštěvy brněnské pobočky se vám bude plně věnovat náš terapeut a vysvětlí vám vše přes technologii až k benefitům pro vaše tělo.

Jiří „Denisa“ Procházka

zápasník UFC v polotěžké váze

SK Slavia Praha

prvoligový fotbalový klub

SK Sigma Olomouc

prvoligový fotbalový klub

Libor Podmol

závodník ve freestyle motocrossu

Stačí si pouze objednat termín a při první návštěvě vám bude založena zákaznická karta, do které se bude zaznamenávat vaše cesta k dosažení zlepšení zdravotního stavu, popřípadě u sportovců k docílení kvalitní regenerace a zlepšení výkonnosti.

V současnosti na pobočce nabízíme pouze terapie pomocí LED panelů. I tak ale zůstává celá procedura celotělová a cena je snížena na 250 Kč za 20 min terapie.

Objednejte se ihned!