Centrum zdraví a života

Centrum KALIMETA

Najdete nás:
Kuroslepy 92
675 75 Kuroslepy

KALIMETA

Tato unikátní kruhová stavba vznikla 7. listopadu roku 2014. Po 9 měsících tvůrčí práce byly dokončeny obě části – budova Slunce i budova Měsíce. Hlavní budova Slunce má 3 patra a obsahuje sál s pódiem, restaurační část, hotelové pokoje a terasu s Květem Života. Druhá budova Měsíce poskytuje zázemí pro saunu, masérnu, kancelář a několik bezbariérových pokojů pro hosty.

Budova Slunce má průměr 21 metrů a vyzařuje čisté jinové (ženské) energie, reflektuje světové strany dle magnetických pólů Matky Země a je inspirovaná řeckou hudbou současného hudebního skladatele YANNI společně s prvky Feng-Shui. Lidé vnímavější na energie mohou u nás cítit uvolnění a hluboké napojení na své SRDCE.

Centrem budovy Slunce je akusticky vyladěný sál, jenž je vybavený profesionální zvukovou aparaturou L-ACOUSTICS, scénickým divadelním osvětlením a pódiem ve tvaru lůna (Vesica Piscis). Z tohoto důvodu je KALIMETA také nazývána jako Hudební Chrám, kde bylo odehráno již stovky jedinečných koncertů.


Ubytování pro 60 hostů

Centrum Kalimeta nabízí ubytování až pro 60 hostů v klidném prostředí přírodní rezervace “Údolí Oslavy a Chvojnice”.

Kvalitní, hluboký a nerušený spánek

Vážíme si toho a jsme rádi, že naši hosté si tohoto přínosu opakovaně cení. Můžete se těšit na příjemné a klidné prostředí, kde pocítíte vnitřní pohodu a inspiraci.

Postele a italské matrace Magniflex

Klidný a zdravý spánek si můžete vychutnat na dřevěných bukových postelích, osazených italskými zdravotními matracemi Magniflex.

Koupelny a přírodní ekodrogerie Tierra Verde

Většina pokojů obsahuje kompletní sociální zařízení obložené španělskými obklady Pamesa a vybavené ručně vyřezávanými dřevěnými “Slunečními” zrcadly s LED osvětlením.

Vybavení

V každém pokoji najdete pracovní stůl s pohodlnou židlí pro Vaši příjemnou tvůrčí práci. Pokoje jsou vybaveny rychlým připojením k internetu Wi-Fi i LAN.

Udělejte si radost a dopřejte si nezapomenutelné zážitky

Zpěv ptáků, úžasný výhled do lesů, meditace na kruhové střeše s Květem Života, pozorování východů i západů slunce a noční oblohy plné hvězd. To vše a mnohem více Vás čeká v centru Kalimeta.

Zdravá výživa

V centru Kalimeta Vás čeká láskyplná gastronomie, která Vás potěší, vyživí a inspiruje.

Lesy a okolní příroda

Centrum Kalimeta se nachází na energeticky významném místě nad obcí Kuroslepy a je obklopena živými lesy přírodní rezervace.

Finská sauna s odpočívárnou

Finskou saunu v centru Kalimeta, kterou můžete obohatit při jejím použití oblíbenými aroma terapeutickými oleji, si vychutnáte nejlépe během chladných podzimních, zimních, ale i jarních měsíců.

Masérna s fotobiomodulační terapií a vodíkovou terapií

Vyladěná masérna v centru Kalimeta disponuje čtyřmi terapeutickými fotobiomodulačními LED panely od značky Nuovo Therapy a generátorem molekulárního vodíku určeným pro inhalaci.