Relaxační a zdravotní centrum

Centrum Naděje

JAK A PROČ NAŠE CENTRUM VZNIKLO?

Relaxační a zdravotní centrum Naděje uzavírá kruh péče o tělo a mysl s pomocí bylinek a moderních terapií. Ve svém působišti, Brodku u Konice, jej společně se svojí rodinou otevřela paní Mgr. Jarmila Podhorná.

Jméno Naděje nese po stejnojmenných bylinných tinkturách, které Mgr. Podhorné už několik let zajišťují uznání veřejnosti. Největší odměnou jsou jí však spokojení zákazníci, kterým svými znalostmi z oblasti bylin a alternativní medicíny pomáhá k lepšímu životu.

Služby v oblasti fytoterapie nyní rozšiřuje o další možnosti péče, a to prostřednictvím diagnostických, terapeutických a regeneračních přístrojů. Centrum Naděje tak spojuje přírodní přípravky, neinvazivní terapie a bioinformační medicínu.

O MGR. JARMILE PODHORNÉ

Paní Mgr. Jarmila Podhorná vždy milovala přírodu a vnímala její bohatství. A tak, zatímco se jiní od svého vysněného povolání postupně odklonili, pro paní Podhornou se stalo životní cestou.

Studovala a získávala informace v oblasti lidského organismu a alternativní medicíny. Osudovým se jí stal Herbář léčivých rostlin pana Janči a Zentricha. Informace o novém léčebném směru – gemmoterapii – a účincích výtažků z pupenů rostlin na lidský organismus ji okouzlily natolik, že se rozhodla založit vlastní firmu s poklady z přírody.

Přáním Mgr. J. Podhorné vždy bylo a je pomáhat lidem s problémy, a to bez rozdílu. Přípravky Naděje jsou odjakživa cenově dostupné, bez nežádoucích účinků a působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace. To, že objektivně zlepšují stav při různých zdravotních problémech, dokládají slova nespočtu spokojených zákazníků.

Přesvědčte se na vlastní kůži.


Led Bed

Položte se na lůžko a nechte na sebe působit blahodárné infračervené světlo. Fototerapie LED Bed je určena ke zdravotní terapii, relaxaci a posílení a obnově krevních kapilár. Má skvělé výsledky při kožních problémech. Podporuje hojení a zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu.

Denas terapie

Trápí vás bolesti páteře a zad? Potřebujete zlepšit kvalitu spánku? Nebo máte po lékařském zákroku? Vyzkoušejte účinky terapie Denas, která funguje na principu elektrostimulace. Přístroj pracuje se slabým proudem a umí se dokonale přizpůsobit nervovému systému konkrétního jedince.

 

Ballancer

Tvarování postavy, prevence celulitidy, eliminace otoků, regenerace po sportovní aktivitě, řešení poúrazových stavů. To je jen výčet z potíží, se kterými vám pomůže lymfodrenážní systém Ballancer. Užijte si cykly lymfatické masáže a pozorujte pozitivní výsledky, které vám přinese.

Ceragem

Kdy je vhodné zvolit termomasáž přístrojem Ceragem? Především tehdy, když chcete ulevit od bolesti zad a kloubů. Terapie také zmírňuje projevy artrózy, revmatu, uvolňuje nervové bloky a pomáhá k lepšímu spánku. Dopřejte si svých 20 minut relaxace, která je v dnešním světě tolik potřebná.

 

Rolletic

Celosvětově oblíbenou masážní terapii Rolletic oceníte, pokud vás trápí problémy s celulitidou nebo byste rádi našli pomocníka na formování postavy. Rolletic nastartuje lymfu, zpevní problematické partie a dokáže znatelně zmírnit pomerančovou kůži, která je strašákem nejedné ženy.

Bemer

Terapie Bemer je zaměřena primárně na cévy. Nízkofrekvenčních pulzní elektromagnetické signály, které přístroj vysílá, přispívají k prokrvení tkání. Očekávejte dokonalejší krevní cirkulaci a také posílení imunitního systému. Bemer využívají mnohá lékařská i rehabilitační zařízení.

 

Bioptron

Přístroj Bioptron kombinuje vlastnosti viditelného a infračerveného světla. Ta pronikají hluboko do tkání, stimulují růst buněk a urychlují proces hojení. Bioptron mimo jiné podporuje produkci serotoninu a zklidňuje nervový systém. 30 minut terapie tak dá odpočinout vašemu tělu i mysli.

SALVIA – základní diagnostika

Salvia je diagnostický elektroakupunkturní přístroj, který nám v Naději pomáhá se stanovením vhodné léčebné terapie pro váš organismus. Změří jeho toxické zatížení, patogenní mikrobiální zátěže, kvalitu funkcí jednotlivých orgánů, alergenů a zjišťuje vhodnost bylinných tinktur.

 

Systém ERI – podrobná diagnostika během jedné minuty

Systém ERI je nadčasová technologie z oblasti bioinformační medicíny, které díky velmi citlivým sondám neunikne žádný zdravotní neduh. Umožňuje nám zjistit základní i pokročilé informace o stavu vašeho organismu a pomáhá nám určit to nejlepší řešení pro jeho následnou harmonizaci.

Omron NE U

Omron je profesionální ultrazvukový inhalátor, který má pozitivní účinky na horní i dolní dýchací cesty. Pomáhá při problémech s dutinami, čistí a zvlhčuje sliznice. Funguje také jako prevence před sezónními respiračními nemocemi. Vyzkoušejte Omron NE U a opět se zhluboka nadechněte.

 

Ceragem i-Foot

Ceragem i-Foot je účinnou a osvědčenou metodou ke zlepšení toku krve a lymfy ve spodní polovině těla, navíc pomáhá s bolestmi v této oblasti a pocity těžkých nohou.

Molekulární vodík

Vodík se podílí na udržení přirozené rovnováhy organismu, je důležitým antioxidantem, a proto je také využíván v medicíně proti stárnutí. Vyznačuje se silně protizánětlivými účinky a podporuje duševní a fyzické síly člověka.

 

Vířivá koupel s ozónem

Vířivka s ozónem je moderní zařízení, které kombinuje léčebné účinky teplé vody, ozónu a masážních trysek pro celkovou regeneraci a zlepšení zdraví lidského organismu.