Mistři světa v bojových sportech

Martina a Josef Ptáčkovi

JOSEF PTÁČEK

Čtyřnásobný mistr světa v Grapplingu

  • Zabývá se bojovými sporty, kde se stal čtyřnásobným mistrem světa v Grapplingu, sedminásobným vicemistrem světa v Grapplingu.
  • Cvičí v NATO v Bruselu, vystupuje na protiteroristických cvičení. Byl několikrát oceněn za své úspěchy.
  • Věnuje se i různým charitativním projektům, jak u nás tak v zahraničí. Pořádá různé kurzy pro nevidomé, děti a ženy, věnuje se projektům proti šikaně a násilí apod. Trenér bojových sportů.
  • Celý svůj volný čas věnuje předáváním svých schopností veřejnosti.

 

MARTINA PTÁČKOVÁ

Osminásobná mistryně světa v bojových sportech

  • Zabývá se bojovými sporty, ve kterých je osminásobnou mistryní světa. Je i první Češkou, která vyhrála titul mistryně světa v hand to hand combat.
  • Zařadila se mezi 24 nejvýraznějších osobností roku, byla oceněna časopisem Forbes, zařadila se mezi mimořádné ženy roku, trénuje v NATOv Bruselu.
  • Navrhuje šperky, předvádí šaty, pořádá různé charitativní projekty apod. Jako první Evropanka (žena) vybojovala a byla oceněna černý páskem v disciplíně hand to hand combat (sportu ozbrojených a speciálních jednotek).
  • Též působí jako Vyslankyně dobré vůle Ministerstva zahraničních věcí, kdy pořádá společně s bratrem různé projekty pro děti a ženy.

Projekty

Boj proti šikaně

Šikana sama neodezní. Šikaně se musíš postavit, nejsi v tom, ale sám. Pokud nebudeš reagovat, už jsi prohrál. Pokud se budeš bránit, máš šanci. Nemusíš prohrát. ​Učíme zábavnou a bezpečnou formou.

 

Sebeobrana pro nevidomé

Určitě jste ve svém okolí viděli mnoho kurzů na sebeobranu pro ženy. Ovšem my jsme přišli s něčím naprosto revolučním. Mrzelo nás, že se této skupině nevěnuje tolik pozornosti, kterou by se zasloužila. Už jste někdy slyšeli o sebeobraně pro nevidomé?

 
Podpora menšin ve světě

Často s bratrem čelíme nechápavým otázkám, kde to vlastně ty české menšiny žijí. Jsou to opravdu Češi? Umí česky? Proč tam jsou?

 

Výuka bojových sportů a sebeobrany

Výuka bojových sportů pro děti a dorost

Hand to hand combat, kickbox, box, grappling, jiu jitsu, sebeobrana a další. Napište si o svůj trénink, informace a přidejte se ke skupině! Cvičení a prvky na posílení odolnosti a nezlomnosti, týmové spolupráce, překonávání překážek, strachu, budování fair-play a další.Práce s vlastním tělem, pohybová a koordinační cvičení, zvyšování fyzické a psychické kondice.

 

Women power – ženská sebeobrana

Naučte se efektivně bránit! Zahoďte všechny předsudky a přidejte se k nám do skupiny! Zvýšíte si sebevědomí a budete se umět postavit agresorovi. Dnešní svět není bohužel bezpečný. Společně si probereme různé situace a naučíme se různé techniky. Není čeho se bát.