Salon pečující o tělo a pleť

Scalin by Linn

Najdete nás:
Havlíčkova, 152, Úvaly, 25082

SCALIN

Jsem certifikovaná masérka s mnohaletou praxí a specializací na terapeutické metody masáží. Mým cílem je poskytovat kvalitní a profesionální služby, které Vám pomohou uvolnit napětí, zmírnit bolesti a zlepšit celkový stav Vašeho těla. Mým hlavním zaměřením jsou terapeutické masáže, které kombinuji s různými technikami z akupresury a reflexologie. Tyto metody se zaměřují na určité body a zóny v těle, které jsou spojené s určitými orgány a částmi těla.

Kvalitní a profesionální masážní služby

Naše firma Scalin Masáže byla založena za účelem poskytování kvalitních a profesionálních masážních služeb. Od té doby jsme se stali oblíbenou volbou pro mnoho klientů, kteří ocení naše individuální přístupy a vysokou úroveň péče. Naše cílem je pomáhat lidem zlepšit své zdraví a celkovou pohodu pomocí terapeutických metod masáží. V průběhu let jsme se neustále rozvíjeli a zdokonalovali naše techniky a přístupy, abychom mohli nabídnout co nejefektivnější masáže.


Terapeutické masáže

Terapeutické masáže jsou efektivní metodou pro uvolnění napětí a bolesti v těle a posílení celkového duševního a fyzického zdraví.

Lymfodrenáže

Lymfodrenáž je speciální terapeutická metoda, která pomocí jemných pohybů a techniky stimuluje odtok lymfy a pomáhá tak odstraňovat otoky a nastartovat lymfatický systém.

 

Maderoterapie

Maderoterapie je relaxační masážní technika využívající dřevěné válce a hůlky k odstraňování svalového napětí a zlepšení cirkulace krve. Pomáhá při boji s celulitidou a zlepšuje pružnost pojivových vláken.

Prodlužování řas

Prodlužování řas je populární kosmetický zákrok, kterým lze dosáhnout dlouhých a hustých řas a vytvořit tak efektní a přirozený vzhled.

 

Terapie červeným světlem

Červené světlo stimuluje vaše buňky k lepšímu výkonu. Dodává tělu světelné spektrum, které funguje jako hnací motor buněčné energie.

Depilace

Depilace je proces odstraňování nežádoucích chloupků z těla za účelem dosažení hladké a jemné pokožky.