zdravotní centrum

Studio biorezonance

VÍTEJTE V KLUBU STUDIU BIOREZONACE

Zaměřujeme se na detoxikaci celého těla kombinováním kvantové fyziky a alternativních přístupů.
Při biorezonanci se pomocí plazmového generátoru RPZ 14 ničí škodlivé mikroorganismy v těle. Pomáháme tím řešit Vaše stávající potíže nebo předcházíme zdravotním problémům. Cílem této metody a celého procesu je zaměřit se na celostní zlepšování Vašeho zdraví a odstranění příčin onemocnění a ne pouze jeho následků. Biorezonanci mohou podstoupit jak dospělí, tak děti od tří let, případně i domácí zvířata.


Celostní medicína

Každý člověk se čas od času cítí unavený, ospalý, bez energie a dobré nálady. Někdy postačí, aby si „naordinoval” více spánku a relaxace, a za pár dní se cítí lépe. Ale co když se bez energie a unavený cítí dlouhodobě? Příčinou takových dlouhodobých potíží může být přítomnost parazitů, virů, bakterií či plísní v těle. Tyto mikroorganismy se na člověka můžou přenést od jiného člověka, ale i od zvířat. Zbavit se těchto různých nežádoucích toxinů lze pomocí plazmového generátoru a následné detoxikační kůry.

Individuální poradenství

Cílem koučování je pomoci klientovi nalézt cestu k životní spokojenosti. Jde o poradenství, při kterém klient pomocí životního postoje a vlastní vnitřní autority nachází radost, štěstí a svůj osobnostní rozvoj. Jakmile se tímto způsobem dosáhne uskutečnění osobních cílů, můžeme nalézt své opravdové místo v životě.

 

Ozdravná terapie

Jde o dotykovou alternativní terapii, při které si člověk uvědomuje části svého těla a to jak na fyzické, tak i mentální a pocitové rovině. Cílem je harmonizování energetického těla klienta a sebereflexe na různých rovinách (včetně roviny vlastní duše). Tímto propojením se znovu nastartují přirozené regenerační procesy, které mohou uzdravit i potíže na inkarnační úrovni.

Anti-aging program

Safír – omlazující přístroj na pleť

Terapie „modrého světla“ přístroje Safír vyčistí kompletně vaši pleť, podpoří zdravý životní styl, rovnoměrnější odstín pleti, jakož i ošetří a zabrání vzniku akné, jizev a zánětů pomocí „Dual Action“ – technologie modrého LED světla a lokálně aplikované výhřevné péče. Safír využívá modré LED diody v rozsahu 415 nm.