butikové studio

Studio MOKSHA

Najdete nás:
Masarykovo náměstí 65/28
Říčany

VÁŠ DOKONALÝ POCIT HARMONIE A OSOBNÍHO RŮSTU

Butikové STUDIO MOKSHA v samotném centru Říčan je rituálně zasvěceným prostorem pro váš dokonalý pocit harmonie a osobního růstu. Nacházíme se v impozantních půdních prostorech, kde vás prostoupí kouzlo skryté v každém detailu. Najdete u nás místnost pro terapie, butikový obchod a sál o velikosti 100 m², ve kterém se můžete kochat pohledem na více než 100 let starý krov. To je prostor, jaký na jógu jen tak nenajdete! Společnost Sweet 1973 vdechla celému domu nový život a my tu dýcháme pro vás na vaší cestě k celistvosti a plnosti prožitku.

MÍSTO, KDE NA VÁS JIŽ OD VSTUPU DÝCHNE ATMOSFÉRA KLIDU A POHODY

Pravidelné lekce jógy, kurzy a semináře z oblasti osobního rozvoje.
Masáže, terapie a konzultace týkající se přírodní medicíny a zdravého životního stylu.
Obchod s našimi autorskými šperky a mnoha dalšími originálními kousky nejen na jógu.


Jóga

Jóga je jenom jedna, i když stylů či přístupů existuje mnoho. Každá lekce je jiná – tvoří ji lektor a vy spolu s ním. Každý lektor má svůj styl a vede lekci, jak to cítí a nejlépe umí. Proto jsou popisy lekcí postaveny na samotném příběhu lektora.

Akce a pobyty

S týmem skvělých lektorů MOKSHA, ale i dalšími hostujícími lektory pro vás připravujeme nejrůznější semináře, workshopy, školení, ale také večerní meditace a rituály.

 

Terapie

Pozitivní změny můžeme dosáhnut jen prací a péčí o sebe sama a pokud dokážeme změnit sebe, můžeme změnit naše okolí. Okolím je myšleno vše, s čím a s kým přicházíme do interakce a co souvisí s naším životem.

Terapie červeným světlem

Potřebujete načerpat energii? Možná jste už slyšeli o terapii světlem – červené světlo – a jeho pozitivních účincích na lidské tělo. Jestli ne, tak nyní je ten správný okamžik se o něm něco dozvědět a vyzkoušet ho.

Masáže

Bolí vás záda? Dopřejte si masáž a zasloužený relax. Uvolníte tak bolavé svaly, odpočinete si a budete zase normálně fungovat.

Kosmetika

Kosmetické služby, které svým klientkám nabízíme, povyšuji jak postupy, individuálním přístupem, tak používanými produkty té nejvyšší kvality.

Pronájem

Prostory našeho Studia MOKSHA Říčany zároveň slouží jako úžasná lokace vhodná pro školení různých pohybových aktivit, seminářů, workshopů i natáčení videí.

Butik

Obchod s našimi autorskými šperky a mnoha dalšími originálními kousky nejen na jógu, které můžete zakoupit přímo v butikovém Studiu MOKSHA Říčany.