Zdravotnické centrum

Centrum biorezona

CENTRUM DETOXIKACE BIOREZONA

Jsme poradci v otázkách detoxikace a zdraví celé vaší rodiny. Pomáháme pomocí moderních metod odstranit příčiny potíží. Pomocí celkové detoxikace si odstraníte z těla toxické látky, viry, bakterie a plísně. Díky biorezonanci získáte zpět své zdraví.

PROČ SI VYBRAT CENTRUM BIOREZONA?

 • Máme nejmodernější postupy, vybavení a znalosti z mikrobiologie a parazitologie.
 • Jsme jeden tým a poskytujeme komplexní péči, díky které dosahujeme výborných výsledků.
 • Seznamujeme s působením patogenů a toxických látek a jejich škodlivostí v lidském těle.
 • Při vyšetřeních vysvětlujeme funkce buněk a orgánů v těle, a proč je potřeba mít vyváženou stravu
 • Jsme průvodcem vaší rodiny na cestě ke zdraví a budujeme trvalý vztah ke zdraví vaší rodiny. Náš tým hledá pravé příčiny onemocnění.
 • V centru máme více měřících přístrojů, díky kterým se na nás obrací početnější rodiny, které dokážeme analyzovat najednou.
 • Nastavujeme celý detoxikační postup a dopodrobna vysvětlíme vše, co jsme zjistili a kam budeme s detoxikací cílit, aby došlo ke správné funkci imunitního systému.
 • Pracujeme s nejnovější verzí biorezonančního přístroje Oberon system Quantum, který pro nás i klienty má mnoho jedinečných funkcí a tak se více přibližuje k lidem.
 • Analýza Oberon je velmi přesná a rychlá, klienti tak sami poznávají svá oslabená místa v těle, na kterých poté pracujeme.
 • Připravujeme sestavy frekvencí do Plazmového generátoru každému na míru.
 • Testujeme, které parazity máte nejvíce přemnoženy a které se mají vyčistit jako první.
 • Detoxikaci od mrtvé zátěže doporučujeme jedinečné Joalis kapky vytestované na míru.

V ČEM MŮŽEME POMOCI?

Celková detoxikace

Celková detoxikace organismu je odstranění pravých příčin onemocnění, která vám umožní mít zdraví své i rodiny pod kontrolou.

Biorezona se po celou dobu zaměřuje na detoxikaci celých rodin. Největší úspěchy máme s malými dětmi, které mají metabolické, autoimunitní nebo mentální a růstové poruchy.

Analýza těla

Chcete se preventivně starat o své zdraví a nahlédnout do svého těla?

Potvrdíte si správnost svého životního stylu a každodenní volbu v otázkách výživy své a svých dětí. Také si ověříte, které potraviny vám škodí a které naopak udělají neocenitelnou službu pro váš imunitní systém a tělo.

 

Metabolická a výživová poradna

Metabolickým syndromem trpí v České republice vice jak 1/3 populace, bohužel dnes nejenom dospělé, ale již I dětské. Je to souhrn potíží, které ohrožují zdraví jedince.

Uchopte svoje zdraví více i do svých rukou a přijďte se poradit, jak změnit svoje návyky co zlepšit a upravit ve Vašem životě dlouhodobě, abyste se cítili dobře a zejména byli zdraví napořád.

Terapie červeným světlem

Terapie světlem neboli fotobiomodulace využívá červené, blízké infračervené světlo a další barevná spektra ke snížení bolesti, zánětů a zlepšení produkce buněčné energie.

Je to odlišná možnost terapie, která se soustřeďuje na příčinu zdravotních obtíží, nikoliv pouze na příznaky. Jedná se o neinvazivní terapii bez léků, bez vedlejších účinků nebo sekundárních problémů