Opět jsme rozšířili naši nabídku terapeutických LED panelů poskytujících červené a infračervené LED záření. Pojďme si je tedy ve zkratce představit.

Voděodolný LED panel Sauna1600 je ideálním řešením pro terapii červeným světlem do míst se zvýšenou mírou vlhkosti, tudíž například do saun, infrasaun, wellness center nebo i koupelen u vás doma. Přístroj má certifikát voděodolnosti IP65, který zaručuje voděodolnost a snese vlhkost vzduchu i úrovně 100 %. Dále nabízí pulzní technologii, regulaci výkonu záření a dálkové ovládání k pohodlné manipulaci.

Druhou novinkou je malý a skladný model Mini120. Ideální pomocník pro terapii červeným světlem na cestách nebo v kanceláři. Jeho rozměry připomínají klasický tablet a dá se tak složit včetně jeho stojánku do každého zavazadla, popřípadě umístit na kterýkoli stůl. Tento model je především určený k řešení dermatologických obtíží, kdy snižuje velikost pórů, vyrovnává texturu pokožky a zanechává ji hedvábnou na dotek. Díky stimulaci kolagenu má silný anti-aging účinek, eliminuje popáleniny, nepravidelnou pigmentaci a má další jiné benefity.